Otevřeně o Madetě najdete na otevrenamadeta.cz

Aktuality

10. 11. 2016

Otevření nového Mléčného baru Madetka

V Domě služeb na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích byl v pondělí 7. listopadu 2016 zahájen provoz Mléčného baru Madetka.

Mnozí budějčáci se tak dočkali místa, kde mohou nakoupit kvalitní mléčné výrobky z poctivých surovin z jižních Čech a zároveň i posedět v příjemném prostředí.

 

Okolo Domu služeb v Českých Budějovicích projde denně mnoho lidí. Někteří spěchají na autobus, mladí se vracejí ze školy a maminky s dětmi tudy prochází na nedalekou Lannovu třídu. Všichni ale v pondělí zaznamenali jednu výraznou změnu. Po několikatýdenním oznámení ve výloze, které avizovalo brzké otevření prodejny a mléčného baru v jednom se otevřely nové prostory k nákupu i příjemnému posezení. Milé hostesky v pondělí nabízely kolemjdoucím nejrůznější laskominy a zvaly je tak k návštěvě nového Mléčného baru Madetka. A že je nemusely dlouho přemlouvat, potvrzuje paní Marie Netolická. „Já tudy chodím denně a už jsem se nemohla dočkat, kdy konečně otevřete. Nejraději nakupuji vaše sýry a zákysy a tady je mám pěkně všechny pohromadě ve velkém výběru,“ uvádí jedna z prvních návštěvnic Mléčného baru.

Madeta měla svou prodejnu před časem v Krajinské ulici, ale její prostory bohužel ne úplně vyhovovaly představám, které s místem určeným pro nákup i odpočinek madeťáci měli. Nela Wittnerová, vedoucí provozovny Gastro Madeta vysvětluje: „Hledali jsme nový prostor, kde budeme moci našim zákazníkům nabídnout jak náš kompletní sortiment výrobků, tak i místo, kde se budou moci na chvíli zastavit, vypít si kávu a třeba se zakousnout do malého občerstvení. Mysleli jsme i na děti, které si mohou pohrát v dětském koutku. Ten jsme vybavili kvalitními hračkami a Montessori pomůckami, které dokážou děti zaujmout a zabavit velmi spolehlivě.“

Mléčný bar Madeta na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích bude otevřen každý všední den od 7:00 do 17:30 hodin. Další možností, kde mohou zákazníci nakoupit výrobky od Madety a také posedět, je Bistro Madetka v areálu nemocnice České Budějovice