Obrňte se Imunelem
cz en de ru

Obrňte se Imunelem

Vyzrajte na zimní chmury s Imunelem, unikátním jogurtovým nápojem s probiotickou kulturou Synbio.

Zimní období je kouzelné. Obzvlášť v tomto roce je však počasí nestálé, právě proto bychom se o sebe měli ještě více starat a doplňovat potřebné vitamíny a minerály. Právě tomu by mohl napomoci tento chutný jogurtový nápoj.

Smart drink neboli „chytrý nápoj“ Imunel přispívá k normální funkci imunitního systému především díky probiotické kultuře Synbio. Je jediným nápojem na českém trhu, který ji obsahuje. Zásluhou dvou odolných kmenů probiotik se nápoj udrží ve střevech po celou dobu trávení. To znamená, že díky jejich přítomnosti a dlouhodobému působení je trávení podstatně zjednodušeno. Imunel navíc obsahuje i blahodárný zinek a chrání buňky před oxidativním stresem.

Prospěšnost synbiotik, potravin obohacených o probiotika a prebiotika, potvrzuje i MUDr. Pavel Frühauf, CSc., primář Kliniky dětského a dorosteneckého lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Zařazování synbiotik do jídelníčku by podle jeho slov mělo být pravidelné a trvalé.

S jogurtovým nápojem Imunel tedy hravě vyzrajete na záludnosti každého ročního období, a to jen se dvěma baleními týdně. Děti jistě potěší příchuť jahoda či brusinka, dospělé naopak nature. Nejen sportovci pak ocení fakt, že balení Imunelu má příznivou velikost, velmi nízký obsah tuku a při jeho konzumaci organismus přijímá kromě zinku i užitečnou vlákninu.

Všechny tři příchutě naleznete v prodejnách obchodních řetězců Globus a COOP či si je můžete objednat z pohodlí domova na http://eshopmadeta.cz/?q=imunel.

 

Zpět na Aktuality