This website uses cookies to help us improve our services, personalize ads, and analyze traffic. By using our site you agree to this.
Více informací
We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Zabijte chuť na sladké

Chuť na sladké už vás nepřemůže. Jihočeské tvarohy s jogurtem vám s ní pomohou.
Zabijte chuť na sladké

Znáte Jihočeský tvaroh s jogurtem, dezert, který si zaslouží být v každé lednici? Snad každý někdy bojoval s chutí na sladké. Říkáte si „neměl/a bych“, ale když je to tak těžké. Vždyť jsme na světě jen jednou, tak proč si odpírat, co nám chutná. Jde to i jinak? Existuje něco, na čem je možné si pochutnat bez výčitek?

My v Madetě jsme přesvědčeni, že zabít chuť na sladké bez výčitek nebylo nikdy jednodušší. Spojením lehkého jogurtu, vydatného tvarohu a oblíbených příchutí, jako jsou jahoda, 60% čokoláda či stracciatella, vzniklo něco úžasného. Uspokojení chuti na sladké už nemusí být doprovázeno výčitkami. Stačí si vzít do jedné ruky Jihočeský tvaroh s jogurtem a do druhé lžičku. Pak už si jen můžete vychutnávat sladké potěšení s nízkým obsahem tuku, výbornou tvarohovo-jogurtovou chutí, bez konzervačních látek, navíc obohacené o probiotickou kulturu, která pohladí váš žaludek. Po konzumaci jednoduše odlepte papírový obal z plastového kelímku a vhoďte do příslušného kontejneru. Tak jednoduché je třídění našeho 100% recyklovatelného obalu.

Video Zabijte chuť na sladké najdete na našem Youtube kanálu zde

 

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

cscsenensksk