This website uses cookies to help us improve our services, personalize ads, and analyze traffic. By using our site you agree to this.
Více informací
We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Energie tvarohu & lehkost jogurtu

Jihočeské tvarohy a jogurty od Madety už jistě znáte. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by chutnali společně? My ano. Jihočeský tvaroh s jogurtem už někteří z vás jistě ochutnali. My jsme se rozhodli vdechnout tomuto výrobku nový život i jméno.
Energie tvarohu & lehkost jogurtu

Mléčné výrobky jsou oblíbené u dětí i dospělých. Děti často preferují tvarohové dezerty a dospělí si dopřávají spíše ochucené jogurty nebo jejich variantu bez příchutě. Pokud ale smícháte jogurt a tvaroh, získáte vyrovnanou a harmonickou chuť s energií tvarohu a elegantní lehkostí jogurtu.

Jaký je Jihočeský tvaroh & jogurt?
 

Tvaroh zjemněný jogurtem totiž ztrácí svoji přirozenou nakyslost, ale stále je přiměřeně hustý, aby nestekl ze lžíce a krásně se rozplynul na jazyku. Zkrátka dokonalost v každém detailu, která je nyní ještě lepší. Název byl upraven tak, aby lépe odpovídal povaze produktu. Jihočeský tvaroh s jogurtem se tak změnil na Jihočeský tvaroh & jogurt a dostal i nový slušivější obal. Chtěli jsme upravit dle přání zákazníků, a proto je nyní i méně sladký, ale stále je plný bílkovin a s bifido kulturou. V nabídce zůstaly oblíbené příchutě, ze kterých si vybere úplně každý. Ať už je to jahoda nebo broskev s kousky ovoce, pravá vanilka, kvalitní 60% čokoláda či stracciatella s kousky čokolády. Nově je Jihočeský tvaroh & jogurt v nabídce i bez příchutě v bílé variantě, který zákazníci často poptávali, a proto jim Madeta vyšla vstříc. Jediná příchuť, která již nebude v nabídce, je tiramisu.

Pojďte se také společně podívat na video, které vám sdělí vše podstatné během několika vteřin.

Nový obal je nyní graficky čistší a lépe rozpoznatelný, aby Jihočeský tvaroh & jogurt zákazníci v regále ihned našli. K lepší viditelnosti přispívá i graficky upravený karton, ve kterém jsou většinou kelímky v regále umístěny. Tak až znovu budete hledat pro sebe nebo svoji rodinu zdravou, a přesto chutnou snídani či svačinku plnou bílkovin, která zasytí, a ještě k tomu dodá tělu prospěšné látky, vyzkoušejte Jihočeský tvaroh & jogurt od Madety. Z jedinečného spojení poctivého tvarohu s jemným jogurtem doplněného o ty nejoblíbenější příchutě si vybere opravdu každý. Který ochutnáte jako první?

 

Vyzkoušejte také báječný dezert, nebo mnoho jiných, které najdete v sekci Recepty.

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

cscsenensksk