This website uses cookies to help us improve our services, personalize ads, and analyze traffic. By using our site you agree to this.
Více informací
We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Ugrilujte si Romadur

Romadur na gril dejte, s rodinou a přáteli si ho vychutnejte. Nyní navíc SOUTĚŽ! Více v článku.
Ugrilujte si Romadur

Romadur je sýr s výraznou pikantní chutí a vůní, to už jistě většina z vás ví. Milovníci zrajících sýrů si ho pak nejvíce vychutnají ve chvíli, kdy se blíží datum minimální trvanlivosti. Sýr totiž expedujeme v její polovině. Je tak třeba počítat s tím, že zrací proces v tu chvíli ještě není dokončen. Ke konci trvanlivosti je Romadur nejměkčí a jeho chuť krásně vyzrálá.

Díky odéru si získal své milovníky. Jedno je však jisté, komentářem, že sýr smrdí, byste ho urazili. Jeho odér k němu jednoduše patří. Abychom vám však jeho konzumaci usnadnili, doporučujeme jej uchovávat odděleně od ostatních potravin, ideálně v uzavřené nádobě, případně pod skleněným víkem.

Máme pro vás navíc další možnost, jak využít jeho jedinečný odér. Lidé mívají nejrůznější pokřiky a rituály, kterými se svolávají. Používají zvukové a vizuální signály, ale zkusil už někdy někdo použít vůni či odér jako svolávací signál? Třeba na grilovací párty? O tak jedinečný odér by přeci stálo za to se podělit. Jistě byste přilákali sousedy z širokého okolí. My vám poradíme jak na to, stačí využít naši novinku, Romadur na gril. Před jeho vůní na grilu se jen tak někdo neschová.

Kombinovat ho pak můžete se zeleninou, brusinkami, do hamburgerů nebo jen tak s chlebem a dobře vychlazeným pivem. Napadla vás jiná možná kombinace, nebo máte vlastní recept a chcete se o něj podělit? Sdílejte ho na sociálních sítích s #romadurnagril, nebo nám napište na madeta@madeta.cz.

Nyní navíc SOUTĚŽ! Zapojte se do soutěže a vyhrajte pobyt v Chorvatsku za 
30 000 Kč. Navíc si dovolíme tvrdit, že soutěžit s námi vás bude bavit více než kdykoli jindy.
Soutěž se nejmenuje Desatero smradu jen tak. Více se o soutěži dozvíte na www.desaterosmradu.cz

 

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

cscsenensksk