myslíme na příroduVyhraj s romadurem
Madeta.cz

Energie tvarohu & lehkost jogurtu

Jihočeské tvarohy a jogurty od Madety už jistě znáte. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by chutnali společně? My ano. Jihočeský tvaroh s jogurtem už někteří z vás jistě ochutnali.
Energie tvarohu & lehkost jogurtu

Mléčné výrobky jsou oblíbené u dětí i dospělých. Děti často preferují tvarohové dezerty a dospělí si dopřávají spíše ochucené jogurty nebo jejich variantu bez příchutě. Pokud ale smícháte jogurt a tvaroh, získáte vyrovnanou a harmonickou chuť s energií tvarohu a elegantní lehkostí jogurtu.

Jaký je Jihočeský tvaroh & jogurt?
 

Tvaroh zjemněný jogurtem totiž ztrácí svoji přirozenou nakyslost, ale stále je přiměřeně hustý, aby nestekl ze lžíce a krásně se rozplynul na jazyku. Zkrátka dokonalost v každém detailu, která je nyní ještě lepší. Název byl upraven tak, aby lépe odpovídal povaze produktu. Jihočeský tvaroh s jogurtem se tak změnil na Jihočeský tvaroh & jogurt a dostal i nový slušivější obal. Chtěli jsme upravit dle přání zákazníků, a proto je nyní i méně sladký, ale stále je plný bílkovin a s bifido kulturou. V nabídce zůstaly oblíbené příchutě, ze kterých si vybere úplně každý. Ať už je to jahoda nebo broskev s kousky ovoce, pravá vanilka, kvalitní 60% čokoláda či stracciatella s kousky čokolády. Nově je Jihočeský tvaroh & jogurt v nabídce i bez příchutě v bílé variantě, který zákazníci často poptávali, a proto jim Madeta vyšla vstříc. Jediná příchuť, která již nebude v nabídce, je tiramisu.

Pojďte se také společně podívat na video, které vám sdělí vše podstatné během několika vteřin.

Graficky čistý obal je dobře rozpoznatelný, v regále tak Jihočeský tvaroh & jogurt najdete rychle. K lepší viditelnosti přispívá i graficky upravený karton, ve kterém jsou většinou kelímky v regále umístěny. Tak až znovu budete hledat pro sebe nebo svoji rodinu zdravou, a přesto chutnou snídani či svačinku plnou bílkovin, která zasytí, a ještě k tomu dodá tělu prospěšné látky, vyzkoušejte Jihočeský tvaroh & jogurt od Madety. Z jedinečného spojení poctivého tvarohu s jemným jogurtem doplněného o ty nejoblíbenější příchutě si vybere opravdu každý. Který ochutnáte jako první?

 

Vyzkoušejte také báječný dezert, nebo mnoho jiných, které najdete v sekci Recepty.

Další Madetovinky

na přehled Madetovinek...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

0
myslíme na příroduVyhraj s romadurem

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

cscsenensksk