myslíme na příroduVyhraj s romadurem
Madeta.cz

S Romadurem na Colours of Ostrava

Máte rádi sýry a milujete hudbu? Myšák Hubert si pro vás společně s Romadurem a jeho grilovací variantou připravil soutěž o vstupenky na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě, bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Těšit se můžete na skvělou hudbu, neopakovatelnou atmosféru a nezapomenutelné zážitky!
S Romadurem na Colours of Ostrava

Ptáte se, proč se zúčastnit?

Zapojit se do soutěže nebylo snad nikdy snazší. Stačí jít na stránky www.vyhrajsromadurem.cz, kde naleznete soutěžní kód k registraci, a následně čekat, zda se štěstí usměje právě na vás. Navíc, kdo by nechtěl zažít Colours of Ostrava, kde se mísí různé hudební žánry, skvělá atmosféra a jedinečné prostředí bývalého průmyslového areálu?

Proč Romadur na gril?

Protože jste ho možná ještě nevyzkoušeli grilovat a o hodně jste přišli. Romadur na grilu zvláční a rozvoní se. Jeho výrazná chuť i aroma jsou ke grilování jako stvořené. Potřený olejem, posypaný kořením a čerstvá grilovaná zelenina, to mu sluší nejvíc. Navrch doporučujeme sklenici vychlazeného piva a hostina může začít.

Vyzkoušejte některý z našich osvědčených grilovacích receptů s Romadurem

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

0
myslíme na příroduVyhraj s romadurem

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

cscsenensksk