This website uses cookies to help us improve our services, personalize ads, and analyze traffic. By using our site you agree to this.
Více informací
We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Otřásli jsme světem Jihočeského cottage

V průběhu léta začnete v regálech obchodů vídat Jihočeský cottage nejen v novém kelímku a novém designu, ale i v nových příchutích.
Otřásli jsme světem Jihočeského cottage

Vždy čerstvý, jemný a lehký. Takový je náš Jihočeský cottage. Sýrová zrnka obalená v lahodné smetaně, nízký obsah tuku a vysoký obsah snadno stravitelných bílkovin, to jsou důvody, proč je cottage ideálním výrobkem racionální výživy.

V průběhu léta začnete v regálech obchodů vídat Jihočeský cottage v novém kelímku a novém designu. Je barevnější, vyšší, takže zamíchat si oblíbenou lahůdku nebylo nikdy jednodušší. Tím ale nekončíme. Připravili jsme pro vás zbrusu nové příchutě: mango-chilli a Fit, které jistě potěší mnohé z vás.

Na Jihočeském cottage „ujíždíme“ nejen pro jeho benefity, ale také variabilitu použití ve studené i teplé kuchyni, na sladko i na slano. A právě o nápady na využití cottage se s vámi chceme podělit. Jíst Jihočeský cottage jen tak na lžičku, nebo třeba s pečivem? To je oblíbená klasika, ale skvěle se hodí také na pečení, do pomazánek, na těstoviny, a tak bychom mohli pokračovat. Zajímavé a konkrétnější typy na použití uvidíte nejen v televizi, ale také na webu www.madeta.cz, Facebooku a Instagramu.

Viděli jste již naši novou reklamu? Že ne? Jedná se o televizní kampaň, jaká tu ještě nebyla… A mimochodem, jste si jisti, že „cottage“ vyslovujete správně?

Madeta. Tak chutná sýr.

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

cscsenensksk