This website uses cookies to help us improve our services, personalize ads, and analyze traffic. By using our site you agree to this.
Více informací
We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Představujeme našeho Mistra sýraře

Seznamte se s Josefem Pánkem, mistrem svého oboru a velkým srdcařem. Postupně vám představí vše o Madetě, sýrech a mnohem víc.
Představujeme našeho Mistra sýraře

Mistr sýrař k Madetě neodmyslitelně patří. Nejen v rámci projektu Otevřená Madeta, ale také se zavedením nové řady Sýrařův výběr jsme se rozhodli natočit sérií krátkých edukačních videí, ve kterých vás uvedeme do světa sýrů.

Mistr sýrař však není žádným hercem, je to opravdový mistr svého řemesla, který je součástí Madety desítky let. Od velikonočního pondělí, tedy 13.4. můžete každé pondělí sledovat nové díly, ve kterých pan Pánek představí nejen sebe a své působení v Madetě, ale postupně nás vtáhne do světa sýrů, poví nám něco o tom, jak sýry krájet, skladovat, jaké jsou mezi nimi rozdíly, jak vznikly známé sýry Madety a mnohem víc.

Neradi bychom to prozradili vše, proto sledujte na Facebooku profil Mistr sýrař, kde lze jenotlivé díly sledovat a poznat Madetu a Josefa Pánka tak, jak je zatím znají jen madeťáci. Všechny díly také najdete na webu otevrenamadeta.cz.

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtube

cscsenensksk