We think of natureDownload catalogue
Madeta.cz

Našim milým maminkám

Každá správná maminka je tu vždy pro svou rodinu, jen málo z nás jí to však dostatečně vrací. Rozhodli jsme se proto poděkovat všem maminkám, poděkovat nejen za všechny děti a druhé polovičky.
Našim milým maminkám

Jak vznikl projekt Děkujeme maminkám

Jak to celé začalo? Před Vánocemi na vás útočí reklamy na nejrůznější produkty, je čas nákupů, a také hody pro všechny prodejce. Přestože i my jsme prodejci, přemýšleli jsme, jak atmosféru odlehčit a zpříjemnit něčím, co by připomnělo, že svátky jsou časem setkávání s blízkými, jimž dáváme najevo, jak moc jsou pro nás důležití. A že jedním z hlavních hrdinů Vánoc jsou především maminky, které se starají o to, aby byli všichni spokojení. Rozhodli jsme se jim za všechny poděkovat.

Jak jsme maminkám poděkovali?

Jak to ale provést? Jak říct vše, co máme na srdci? Rozhodli jsme se vybrat jednu maminku, jejíž příběh bude patřit i ostatním.
Začalo to v Hradci Králové 3. prosince 2019. Přihlásila se nám maminka s dcerou, kterým se nápad moc líbil, a chtěly takto poděkovat své mamince a babičce. Znali jsme program jejího dne, který jsme se rozhodli oživit a ukázat, jak moc je důležitá. Ne vše šlo podle plánu, ale výsledek stojí za to. Posuďte sami níže ve videu.

Poděkujte své mamince

Pokud budete chtít udělat něco hezkého pro svou maminku, máme pro vás tip. Vytvořili jsme certifikát nejlepší maminky na světě. Můžete si ho vytisknout, vyplnit a předat té své. Je to jednoduché, klikněte na obrázek níže.

 

Další Madetovinky

to the list of Madetovinky...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

0
We think of natureDownload catalogue

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

cscsenensksk