myslíme na příroduVyhraj s romadurem
Madeta.cz

Ochutnejte všechny příchutě jedinečného Tvarohu & jogurtu

Jihočeský tvaroh & jogurt, to je neodolatelné spojení harmonické chuti s energií tvarohu a lehkostí jogurtu. Je méně sladký, plný bílkovin a se zdraví prospěšnou bifido kulturou. Ochucující složka se skrývá na dně kelímku a je jen na vás, jestli ji rovnoměrně zamícháte do tvarohu nebo si ji vychutnáte jinak.
Ochutnejte všechny příchutě jedinečného Tvarohu & jogurtu

Kterou ochutnáte jako první?

Bílý

Jen jihočeský tvaroh a jogurt s bifido kulturou. Nic víc, nic míň. Žádné konzervanty nebo stabilizátory nejsou potřeba. Čistota chutí a kvalitní složení jsou u nás na prvním místě.

Jahoda

Nejoblíbenější ovocná příchuť v Čechách. Marmeláda ze zahradních jahod je sladká a výrazná tak akorát, aby doplnila krémovou chuť tvarohu s jogurtem.

Vanilka

U naší vanilkové příchutě nečekejte žádné náhražky. Přírodní vanilkové aroma a drcený vanilkový lusk vás přivedou do vanilkového nebe.

Čokoláda

Při výběru příchutí si dáváme záležet. Víme, že od Madety čekáte neobyčejný chuťový zážitek. Po pečlivém ochutnávání jsme zvolili kvalitní 60% čokoládu, která se svou jemnou hořkostí perfektně hodí k chuťi jemného tvarohu s jogurtem.

Stracciatella

Oblíbená příchuť s italským názvem v českém tvarohu a jogurtu. To jsou drobné kousky křupavé hořké čokolády – pro milovníky čokolády to pravé.

Broskev

Máte rádi osvěžující chuť broskví? My ano, a proto jsme broskvovou ovocnou složku vybírali opravdu důkladně. Není v ní nic, co bychom si sami nedali do domácí broskvové marmelády. Chutná proto výborně a pokud jste ji ještě neochutnali, doporučujeme.

 

Víte, že v záběru slečny před závěsem byla venku už tma? Šikovní filmaři a postprodukce si s tím ale pohráli a v reklamě není nic poznat.

 

Vyzkoušejte také báječný dezert, nebo mnoho jiných, které najdete v sekci Recepty.

Další Madetovinky

na přehled Madetovinek...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

0
myslíme na příroduVyhraj s romadurem

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

cscsenensksk