myslíme na příroduNIVA
Madeta.cz

Sýrová novinka voní po uzení

Sýrová novinka voní po uzení

Nová příchuť

Jaké jsou podle průzkumů neoblíbenější příchutě hodící se k sýrům? Napovíme vám. Jsou to klasik bez příchutě, bylinky a šunka. Sýr na pánev pro vás vyrábíme ve všech třech. Ta čtvrtá je celkem překvapivá, ale pokud jste si přečetli titulek, už tušíte, že novinkou je Sýr na pánev s uzeným sýrem. A ten bez zbytečné skromnosti umíme skvěle. Základem úspěchu je totiž skutečný kouř z pravých bukových štěpek. Už na první přičichnutí tak poznáte, že jde o opravdový uzený sýr.

A jak se dělá?

Do těsta klasického pařeného sýra je vmíchán ten uzený, takže „chytne“ lehce kouřově-uzený nádech. Jeho základem je mléko, mléčné bílkoviny, mlékařské kultury a sůl. Jedinečné a čisté složení bez jakýchkoliv stabilizátorů a přídavných látek. Do pěti minut si tak na silně rozpálené pánvi připravíte kvalitní a na bílkoviny bohaté jídlo, které můžete obměňovat s různými přílohami. S bramborami místo „smažáku“, na salát, do toustů, prostě fantazii se meze nekladou. Vyzkoušejte některý z našich receptů.

Burger s masovými koulemi

Ocenění si ceníme

Velmi si vážíme toho, že Sýr na pánev, ač benjamínek mezi našimi produkty, se ve vaší kuchyni už zabydlel. Pozitivní ohlasy sbíráme nejen od vás, našich zákazníků, ale také od odborné poroty, která mu v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2021 udělila titul absolutního vítěze. Bodoval také v TOP 2 top of mind FMCG Innovation 2021 by Ipsos, TOP 5 overall nebo TOP FMCG innovation 2021 by Ipsos, což v překladu znamená, že si Sýr na pánev vybavíte jako pátý, pokud zmíníte novinku roku 2021, a hned jako druhý v pořadí, když se řekne rychloobrátkové zboží. Další příchuť tedy byl jen logický krok, abyste měli z čeho vybírat. Přáli jste si uzenou variantu a my pevně věříme, že si ji oblíbíte stejně jako ty předchozí.

Absolutní vítěz 2021

Další Madetovinky

na přehled Madetovinek...

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

0
myslíme na příroduNIVA

logo Facebooklogo Instagramlogo Youtubelogo Tiktok

cscsenensksk